Izba Gospodarcza "Uzdrowiska Polskie"
gorąco zachęca Państwa do wzięcia udziału
w VIII Edycji Targów Rehabilitacji i Lecznictwa Uzdrowiskowego REHMED-EXPO
organizowanych w dniach 2-4 kwietnia 2008 r. w ośrodku wystawienniczym w Kielcach.

Targi REHMED-EXPO są wystawą mającą na celu pokazanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie rehabilitacji wraz z ofertą zabiegów leczniczych. Targom będzie towarzyszyć bogaty program seminariów, konferencji a także spotkań branżowych stwarzających możliwość wymiany doświadczeń i informacji o najnowszych i najskuteczniejszych formach rehabilitacji.

Liczymy na Państwa udział w tej Imprezie w ramach organizowanego przez Izbę stoiska i mamy nadzieję, iż przyczyni się on do zawarcia korzystnych kontraktów i promocji Waszej firmy. Prosimy o przesłanie ulotek, folderów lub innych materiałów reklamowych i promocyjnych na adres Izby.

Jeśli Państwo chcieliby wynająć własną powierzchnię wystawienniczą należy pobrać formularz zgłoszeniowy, a po wypełnieniu przesłać na adres Izby faxem (058 551 63 31) lub drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do dnia 24 lutego 2008r. Jednocześnie informujemy, iż cena 1m2 powierzchni niezabudowanej, dla członków Izby, jest niższa niż w formularzu i wynosi 100 zł netto.

 

Z poważaniem
dr n. med. Waldemar Andrzej Krupa
Prezes Zarządu IGUP